# PO TEQUILI SIE NIE LICZY

AGAVE BAR

Wizyta tutaj jest jak trzęsienie ziemi w Meksyku. Tego się po prostu nie zapomina! Nasz Agave Bar jest jedynym w Poznaniu i jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie możesz doświadczyć prawdziwego bogactwa meksykańskich alkoholi. Tequila? Sotol? A może mezcal? Poczuj różnicę i daj się porwać prawdziwej przygodzie. W naszym barze znajdziesz prawie 60 trunków destylowanych z różnych gatunków agawy. Otwórz się na nowe! Agave Bar zawsze stoi biforem!

ZAPRASZAMY!!!

NASZE SPECJAŁY

CORONITAS

Ukoronowanie bifora? Tylko z Coronitas! Wielka czacha pysznego drinka na bazie tequili z oryginalnym meksykańskim piwem Corona Extra w środku! Pije się go we dwoje przez słomki. Z każdym łykiem Coronitas zmienia smak, bo im więcej drinka wypijasz, tym więcej piwa trafia do czachy z butelki odwróconej do góry dnem! Tego trzeba spróbować! Przyjdź i sprawdź, która Coronitas nadaje się najlepiej na finał bifora.

CALAVERAS

Serwowane w szklanych czachach oszałamiająco pyszne drinki na bazie tequili według naszych autorskich receptur. Unikalny, godny bogactwa Meksyku smak to najlepszy sposób na idealny biforek. 

Nasze Calavers z każdej imprezy zrobią najprawdziwszą meksykańską fiestę. Wybierz swoją ulubioną czachę, baw się z fantazją i płyń na fali tequili w dlłuuugą clubbingową noc!

GRINGOS

Unikalny drink na bazie tequili ze świeżym sokiem z cytryny w postaci nieco płynniejszego sorbetu owocowego, podawany w szkle w kształcie bombeczki. Hej, gringo, wrzuć na luz, wybierz jeden z 5 smaków bombeczki i ciesz się biforem do białego rana!

MARIACHI

Wpadaj na deseczkę – nic tak dobrze nie rozkręci bifora! Mariachi to 4 shoty na bazie tequili serwowane na desce, które pijemy raz dwa jeden po drugim. Sprawdź, który z 8 smaków doda ci skrzydeł. Trzy serie i możesz ruszać w miasto na łowy. Po prostu: czysta zabawa!

MARGARITA

Klasyka gatunku! Kultowy drink na bazie tequili, likieru triple sec i soku z limonki w 8 oryginalnych smakach, serwowany w schłodzonym szkle. Margaritas? No pewnie! Bez tego nie ma prawdziwej meksykańskiej fiesty na bifora!

FROZEN MARGARITA

Orzeźwiająca wariacja z Margaritas w roli głównej. Taco pyszne, że nie można przestać zamawiać! Niekończąca się mroźna radość w 7 odsłonach. Margaritas Frozen podajemy w formie soczystego sorbetu. Oprzeć się tej pokusie? Niemożliwe!

BOOM BOOM

Czas na… boom boom! No i masz Meksyk na biforze! Dostajesz zamkniętą buteleczkę w lodzie, ostro wstrząsasz i booom! Łykasz całość na raz. Stawia na nogi i wprowadza w trans – mega drink na bazie tequili i 7up! Masz 9 pysznych opcji do wyboru.

OLD MEXICO

Znasz Blood Mary? Posmakuj Blood Maria! Klasyczne, znane i lubiane drinki w nowej odsłonie – z tequilą na pierwszym planie. Oj, mają one teraz prawdziwy meksykański charakterek!

LEMONIADY

Stary Rynek 56
61-772 Poznań

GODZINY OTWARCIA:

LOKAL
wt – pt: 16:00 – 01:00 
sob – nd: 13:00 – 01:00
KUCHNIA
wt – pt: 16:00 – 23:30
sob – nd: 13:00 – 23:30

Rezerwacje: rezerwacje@tequilarnia.pl